REPLIKY HISTORICKÝCH ČÍŠÍ   SKLENIČKY NA VÍNO I PIVO   ORIGINÁLNÍ ČESKÝ DÁREK  

JAK NAKUPOVAT

JAK NAKUPOVAT?

U nás se nemusíte registrovat!!!

U vybraného zboží  klikněte na košík – koupit – a vyplňte množství atd. postupně Vás systém provede celou objednávkou. Obratem obdržíte potvrzení (na Váš e-mail) o zpracování objednávky, pokud se tak nestane - objednávka se neodeslala. V případě pochybností a dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na tel: 602134919. O přijetí a vyřízení objednávky Vás budeme informovat na Váš e-mail.


Pokud máte další otázky, nebo pochybnosti přečtěte si "OBCHODNÍ PODMÍNKY"
Dotazy můžete zasílat i na e-mail : repliky(zavin)atlas.cz

nebo nám zavolejte na tel: 602 134 919, rádi na Vaše otázky odpovíme.

Zboží odesíláme do 2 dnů po obdržení platby.

POŠTOVNÉ

Objednávky - odesíláme vždy během 2 pracovních dnů.

Při všech způsobech odeslání je vždy zboží pojištěno proti poškození během přepravy.

PLATBA PŘEDEM NA ÚČET ( po přijetí objednávky - zašleme č. účtu)

1. Platba předem na účet – po připsání Vaší platby na náš účet zasíláme obchodní balík – jednotná cena 160,- Kč´– pošta balík doručí do 24hodin od jeho podání

2. OBJEDNÁVKA NAD 5000,- Kč je přepravné ZDARMA. Platba předem na účet – po připsání Vaší platby na náš účet zasíláme obchodní balík pošta doručí do 24hodin od jeho podání

Balné a manipulační poplatky - zdarma

Vzhledem k tomu, že přijímáme platby za zboží pouze bezhotovostním tzn. přímým převodem z účtu na účet, se nás zákon o EET netýká.

Dle Vašeho přání vytvoříme dárkové balíčky Vás, pro Vaše zaměstnance, spolupracovníky, šéfy, obchodní partnery i zahraniční návštěvy - repliky historického skla v dárkovém balení i bez. Dárky k narozeninám, jubileím i výročím.

Můžete si vybrat soupravy dvou číší - prezentované jako přátelské soupravy pro dvě osoby ( tyto soupravy můžete objednávat i ve více kusech 6, 12 apod.), nebo soupravu s karafou či džbánkem - které jsou velmi oblíbené. V dárkovém balení jsou skutečně velmi efektní a reprezentativní. V poslední době jsou také velmi oblíbené "solitery" jako např. barometry, kuttrolfy, medovníky apod., které nejsou finančně nákladné a jsou nesmírně zajímavé svou originalitou. Pokud chcete obdarovat více partnerů menším dárkem, je možné zajistit rozdělení jednotlivých souprav a to po jedné číši nebo skleničce do dárkového balení. Nebo naopak, je možné k soupravě číší do dárkového balení přidat lahev vína či jiného nápoje, které si vyberete, nebo nám dodáte.

Naše zboží dodáváme jako repre dárky různým městským a obecním úřadům pro jejich zahraniční návštěvy, velvyslanectvím jako dárky pro diplomaty, firmám jako kolektivní dárky pro šéfy a naopak jako dárky pro zaměstnance k jubileím či výročím, k 50-tinám, svatební dary apod. V neposlední řadě naše číše hrají i v několika historických filmech a pohádkách.

V případě dotazů zavolejte a my Vám pomůžeme najít nejvhodnější řešení pro splnění Vašich požadavků.

Kontakt: Ivana Vítová

repliky(zavin)atlas.cz

Telefon: 602 134 919